fizjoterapia, rehabilitacja, fizykoterapia, masaż w Krakowie

zapytaj o termin wizyty
+48 734 155 144

ul.Mogilska 118,
31-445 Kraków

godziny otwarcia
pon. - pt. 8:00 - 20:00

o nas

FIZJOSPORT® oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację. Do dyspozycji pacjentów oddajemy lokal o powierzchni 214 m², w którym znajdują się przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji fizjoterapeutycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również duża sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych). Dla pacjentów dostępne są szatnie damska i męska, a także toaleta oraz prysznic. Ponadto dla klientów zapewniony jest parking przed siedzibą centrum rehabilitacji....

czytaj dalej
Wybierz część ciała w której odczuwasz dolegliwości

o fizjoterapii

Nowoczesna fizjoterapia może zdziałać spektakularne efekty. Dobry rehabilitant, fizjoterapeuta doskonale wie jakie działania podjąć, aby rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Nasze centrum rehabilitacji w Krakowie dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcą w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności.

 

FIZJOSPORT® – centrum rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie tworzą wykwalifikowani fizjoterapeuci posiadający szerokie umiejętności. Ich działania sprawią, że rehabilitacja przyniesie pożądane efekty, co przełoży się na szybki powrót do zdrowia.

 

Serdecznie zapraszamy osoby po zabiegach, operacjach, skręceniach, zwichnięciach oraz złamaniach. Zapraszamy pacjentów borykających się z bólem kręgosłupa, bólami w innych częściach ciała różnego pochodzenia na profesjonalną fizjoterapię prowadzoną przez dobrych i wykwalifikowanych rehabilitantów.