fizjoterapia, rehabilitacja, fizykoterapia, masaż w Krakowie

zapytaj o termin wizyty
+48 734 155 144

ul.Mogilska 118,
31-445 Kraków

godziny otwarcia
pon. - pt. 8:00 - 20:00

o nas

FIZJOSPORT® oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację. Do dyspozycji pacjentów oddajemy lokal o powierzchni 214 m², w którym znajdują się przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji fizjoterapeutycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych). Dla pacjentów dostępne są szatnie damska i męska, a także toaleta oraz prysznic. Nasza wiedza zdobyta podczas trwania studiów i pracy zawodowej jest ciągle rozwijana i...

czytaj dalej
Wybierz część ciała w której odczuwasz dolegliwości

o fizjoterapii

Nowoczesna fizjoterapia może zdziałać spektakularne efekty i w szybkim czasie pomóc w powrocie do zdrowia. Dzięki właściwie dobranej oraz dobrze prowadzonej fizjoterapii, rehabilitacji istnieje możliwość zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania skutków urazów, kontuzji, przeciążeń oraz dolegliwości bólowych po zabiegach operacyjnych czy złamaniach. Dobry rehabilitant, fizjoterapeuta doskonale wie jakie działania podjąć, aby rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna.

FIZJOSPORT to nowoczesny gabinet fizjoterapii i rehabilitacji w Krakowie, tworzony przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów posiadających szeroką wiedzę i umiejętności, pozwalające w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności. Funkcjonując w sektorze prywatnej branży fizjoterapii, FIZJOSPORT® – centrum rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie, prężnie rozwija się jako gabinet przyjmujący pacjentów prywatnych oraz pacjentów z wielu prywatnych towarzystw ubezpieczeniowych.

W FIZJOSPORT doskonale wiemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. To co wyróżnia nas jako grupę dobrych rehabilitantów i fizjoterapeutów to połączenie naszej energii i pasji do wykonywanego zawodu z regularnie rozszerzaną wiedzą oraz solidnością i starannością przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy również zwolennikami dobrego i zdrowego stylu życia, który każdy z nas stara się realizować w prywatnym czasie. Z nami szybko wrócisz do zdrowia, odzyskując siły i sprawność po różnego rodzaju przeciążeniach, urazie, kontuzji lub operacji. Serdecznie zapraszamy.