godziny otwarcia

REHABILITACJA:
poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00

fizjoterapia, rehabilitacja, fizykoterapia, masaż w Krakowie

zapytaj o termin wizyty

+48 734 155 144

o nas

FIZJOSPORT® oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy lokal o powierzchni 214 m², w którym znajdują się dwa przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji lekarskich, fizjoterapeutycznych i dietetycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również duża sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych). Dla pacjentów dostępne są szatnie damska i męska, a także toaleta oraz prysznic. Ponadto dla klientów zapewniony jest darmowy parking przed siedzibą centrum rehabilitacji.

Nasza wiedza zdobyta podczas trwania studiów i pracy zawodowej jest ciągle rozwijana i poszerzana poprzez udział w kursach i szkoleniach podyplomowych oraz przez udział w sympozjach i konferencjach naukowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zapewnić pacjentom wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych, co przekłada się na skuteczną rehabilitację. Prowadzimy terapię w oparciu o specjalne metody fizjoterapeutyczne takie jak Terapia Manualna, metoda FDM, metoda PNF, metoda Mulligan, terapia tkanek miękkich oraz metoda McKenzie. Wyżej wymienione techniki specjalne uzupełniamy o kinezyterapie czyli ćwiczenia lecznicze, masaż leczniczy i zabiegi fizykalne (elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, krioterapia, światłolecznictwo).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą pacjentów oferujemy rehabilitacje tak prężnie rozwijających się w Polsce dziedzin rehabilitacyjnych, do których należy rehabilitacja stomatologiczna stosowana przy problemach w rejonie stawów skroniowo-żuchwowych oraz rehabilitacja urologiczna stosowana w problemie nietrzymania moczu u kobiet.

Zapewniamy Państwu tylko sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę oraz fizjoterapie prowadzoną w miłej atmosferze.

FIZJOSPORT® +48 734 155 144

ul. Mogilska 118

31-445 Kraków

info@fizjosport.krakow.pl

www.fizjosport.krakow.pl